Czech English
 

Výrobník sycené vody, vína nebo džusů VSV–J

VSV-J

Výrobník sycené vody, vína slouží pouze k nasycení daného nápoje. To znamená, že je na něm možno vyrábět pouze sodovou vodu nebo dosycovat minerální vodu, případně i víno nebo džus. Stroj není určen k výrobě ochuceného nápoje.

Jednonádobový systém stroje neumožňuje zákazníkovi vyrábět odvzdušněnou vodu. Voda nebo jiný produkt není před sycením odvzdušněn. Je přiváděn přímo na sání vysokotlakého čerpadla a přímo nasycen. Konstrukce stroje je závislá na požadavcích zákazníka na sortiment vyráběných nápojů.

Úroveň sycení nápoje leží v rozsahu ( 0 - 8 ) g CO2/l nápoje při teplotě vody do 15o C.

Stroj nepotřebuje žádnou obsluhu v průběhu výroby nápoje, obsluha musí stroj pouze najet na začátku výroby nápoje.

Výrobník nápoje má vlastní sanitační systém, který je navržen tak, aby bylo možno zapojit stroj do sanitačního okruhu spolu s plničem. Stroj je samozřejmě možno sanitovat i samostatně. Sanitační režim volí obsluha stroje na ovládacím panelu.

Řídící systém stroje si může zákazník volit z nabídnutého sortimentu. Pokyny k řízení stroje zadává obsluha přes LCD dotykový panel.

Výrobník nápoje má vlastní rám, který umožňuje zákazníkovi dobrou manipulaci se strojem. Všechny komponenty, přicházející do styku s nápojem, jsou vyrobeny z nerezavějící oceli nebo z jiných, zdravotně nezávadných materiálů.

Na stroj je poskytována záruka minimálně 12 měsíců.