Czech English
 

Myčka lahví typ ML 300

ML300

Myčka lahví ML 300 slouží k mechanickému, poloautomatickému mytí vnějšího a vnitřního povrchu lahví o objemu od 0,3 do 2 litrů. Mechanické mytí lahví zajišťují kartáče do kterých je neustále přiváděna voda. Dna lahví jsou umyta příklopnými kartáči kruhového tvaru.

Konstrukčně je myčka lahví rozdělena na dvě části – horní a spodní část. spodní část zařízení tvoří nosná konstrukce, která nese pohon s převodovkou na které jsou uchyceny hřídele na něž se nasazují mycí kartáče. Na kartáčích jsou umístěny posuvné dorazy, kterými se nastavuje výška lahví. V horní části zařízení jsou umístěny třmeny sloužící k držení lahví. Myčka je připojena na přívod vody šroubením o rozměru G 1“. Ke snadné manipulaci je myčka osazena čtyřmi kolečky.

Celé zařízení je vyrobeno z nerezavějící oceli, umělé hmoty, pryž a těsnění které jsou použity jsou z materiálů, které je možno použít v potravinářském průmyslu. Zařízení je možno snadno a dokonale bez problémů vyčistit. Záruční doba stroje je od jednoho do dvou roků, podle okolností.

Zařízení je zákazníkovi dodáváno s kompletními doklady.