Czech English
 

Odmáčecí buben typ OB – 1

OB-1

Odmáčecí buben OB-1 je určen k mytí vratných etiketovaných, nebo silně znečištěných lahví v louhové lázni. Tato lázeň je ohřívaná a koncentrace louhu sodného je obvykle 2 %. Objem louhové lázně je přibližně 500 litrů roztoku. Ohřev lázně je zajištěn elektrickými topnými tělesy.

Odmáčecí buben OB-1 je kompletně vyroben z nerezavějící oceli. Zařízení se skládá z vany a otočného bubnu s  ručním pohonem. Buben je rozdělen na sedm komor. Každá komora pojme 42 lahví o objemu 0,3 - 1,5 l ve třech řadách. Celkem je tedy v odmáčecím bubnu 294 lahví. Komory jsou uzavřeny posuvným krytem, který zabraňuje uvolnění a vypadnutí lahví při otáčení bubnu. Výkon zařízení je odvislý od stupně znečištění lahví a šikovnosti obsluhy.

Celé zařízení je vyrobeno z nerezavějící oceli, umělé hmoty, pryž a těsnění které jsou použity jsou z materiálů, které je možno použít v potravinářském průmyslu. Zařízení je možno snadno a dokonale bez problémů vyčistit. Záruční doba stroje je od jednoho do dvou roků, podle okolností.

Zařízení je zákazníkovi dodáváno s kompletními doklady.