Czech English
 

O nás


Společnost Zanate, s.r.o. se již od roku 2000 věnuje výrobní a obchodní činnosti v oblasti potravinářského průmyslu, zejména průmyslu nápojového. Specializujeme se na výrobu zařízení pro přípravu vody před výrobou nápojů, zařízení pro přípravu sirupů, výrobní a plnící linky sycených a klidných nápojů např. piva, vína, nealkoholických a alkoholických nápojů, džusů atd. Rozsah výkonů je od malých a středních linek až po linky vyšších výkonů.

Linky s výkonem do 500 lahví za hodinu vyrábíme kompletní. Našimi zákazníky jsou tedy i malí výrobci nealkoholických i alkoholických nápojů, vinaři i majitelé restauračních pivovarů.

Tyto jednotky s malým výkonem se většinou skládají z poloautomatických nebo ručně ovládaných strojů.

U linek s výkonem nad 2 000 ks 1,5l PET/h se zabýváme zejména technologií týkající se výroby nápojů jako takových. Jde o výrobníky sycených nápojů, sirupárny, míchání sirupů a další technologie. V této oblasti máme největší zkušenosti.

Také jsme schopni dodat sanitační stanice, různé typy nádrži a dopravní systémy lahví. Veškeré naše výrobky jsou z nerezavějící oceli.

Můžeme říci, že 50% naší produkce je exportováno do zahraničí.

Záruční doba na naše stroje je min. 12 měsíců. Může být i delší, ale to je závislé na charakteru jednotlivých dodávek a na smluvních podmínkách. Dodací lhůty se pohybuji okolo 12 týdnů u malých a středních linek a u velkých strojů 3 až 5 měsíců.

Ceny jsou převážně stanovovány na základě konkrétních nabídek, které jsou vypracovány na základě požadavků jednotlivých zákazníku. V případě větších zakázek nabízíme možnost vypracování projektu celé linky jako takové. Veškeré ceny strojů jsou EXW Hradec Králové, Česká Republika.


Copyright (c) Zanate spol. s r. o.